Milady is in de haven

Milady Landy staat in de haven, maar we kunnen er niet bij.

Gisteren hebben we Milady gespot in de haven van Walvis Bay, op een gesloten terrein van de douane.
Sonja maakte deze foto met haar telefoon:

Nam-2016-08-02_001-2

Met m’n telelens heb ik vandaag deze foto’s gemaakt, het ziet ernaar uit dat ze ongeschonden de zeereis heeft kunnen maken.

Nam-2016-08-03_002 Nam-2016-08-03_001

Hoewel we nog steeds wachten op de papieren zijn we gerustgesteld dat de auto in ieder geval binnen handbereik is.

9 gedachten over “Milady is in de haven”

  1. Jeetje wat sneu! Gelukkig nu wel de wetenschap dat zij in prima conditie klaarstaat. En omdat Namibie wat Duitse achtergrond heeft toch nog maar even een citaatje. Daar gaan we:

    “Die Kunst des Wartens besteht darin, inzwischen etwas anderes zu tun”
    Heinrich Spoerl (1887 – 1955), German writer

    Nu maar duimen dat de paperasen nu wel heel snel arriveren . Sterkte!

    Ger & Ko

    Beantwoorden
    • Gezien onze ervaringen is het óf beter de papieren inderdaad zelf mee te nemen óf als de boot aanzienlijk eerder aankomt dan jullie, de papieren met DHL-express te versturen. Ik heb nu een extra carnet vanuit Duitsland besteld en dat is gisteren met DHL-express verstuurd, ik weet niet wanneer het pakketje aankomt, maar dat hoor ik vast van de shipper.
      Gisteren kregen we het nieuws dat vandaag de papieren in Walvisbaai aankomen. We maken ons nu klaar om vandaag hier te vertrekken.

      Beantwoorden
  2. Eindelijk op pad.Nu kan het genieten beginnen. Prachtige foto’s staan al op de site.
    Ma vroeg al bezorgd of ik al iets gehoord had.Morgen laat ik haar de foto’s zien. Gr Gonny

    Beantwoorden

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Translate »